• biuro.assistance24@gmail.com
 • ul. Siewna 15 / 602, 94-250 Łódź
 • Assistance

  Organizujemy holowanie i samochód zastępczy.

  Zapewniamy szeroki zakres usług Assistance, holowanie, auto zastępcze.

  Miałeś kolizję, a Twój pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy? Nie musisz się o to martwić. Oferujemy holowanie uszkodzonego pojazdu. Nie przejmuj się kosztami z tym związanych, ponieważ zgodnie z prawem Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek zwrócić nam pieniądze za holowanie.

  Jest jednak parę informacji, które musisz wiedzieć. Zgodnie z artykułem 361§ 2 k.c. Towarzystwo Ubezpieczeniowe musi zwrócić koszty holowania jednak w granicach związku przyczynowego. Co to oznacza? Samochód holujemy do warsztatu rozsądnie oddalonego od miejsca zdarzenia. Jeśli chcielibyśmy przewieźć pojazd z Krakowa do Sopotu, wówczas taki koszt może zostać słusznie przez ubezpieczyciela zakwestionowany.

  Pamiętajmy więc o istotnych zasadach. Holowanie uszkodzonego samochodu jest normalnym składnikiem procedury usuwania zaistniałej szkody i kierowca ma pełne prawo dochodzić zwrotu z tytułu polisy OC sprawcy. Nie może jednak dowolnie wykorzystywać tego prawa i sztucznie zawyżać kosztów usługi.

  Korzystasz z samochodu w celach prywatnych lub służbowych?

  W przypadku kolizji masz prawo do samochodu zastępczego. Koszty zostaną pokryte z OC sprawcy. Oferujemy szeroki wybór pojazdów zastępczych w różnych klasach, w tym samochodów osobowych i dostawczych.

  Miałeś kolizję?

  Chcesz zgłośić szkodę? Skorzystaj z naszego formularza.

  Copyright @ 2022 Assistance 24/7 Sp. z o.o. | Projekt i realizacja: beSquare Studio